Statybinių atliekų išvežimas

Statybinės atliekos – tai statybos ir griovimo metu susidarančios įvairių statybinių medžiagų atliekos: betonas, plytos, mineralinė, akmens ir stiklo vata, gipso ir izoliacinės medžiagos, plastikas, stiklas, pakuočių popierius ir kartonas, sukietėję dažai ir lakai, jais dengti paviršiai, keramikos gaminiai, šiferis, putų polistirolas, statybiniai blokeliai, linoleumas ir kitos grindų dangos, medienos gaminių dalys, namų ūkio santechnikos įrenginiai ir kt.
Statybinės atliekos netinkamos mesti į buitinių atliekų rūšiavimui skirtus konteinerius, tad esame pasirengę Jums pagelbėti. Išvežame statybines, mišrias –statybines atliekas iš butų, gyvenamų namų, ofisų bei kitų objektų Vilniuje ir Vilniaus rajone dideliais ir mažais kiekiais, taip pat, galime išnuomoti statybinius konteinerius.

Norite nugriauti nereikalingą pastatą, konstrukciją? O galbūt planuojate vykdyti remontą ir norėtumėte praplatinti kambarius, pakeisti išplanavimą? Atliekame įvairius griovimo, ardymo, demontavimo darbus mechanizuotu arba rankiniu būdu bei surenkame ir išvežame statybines šiukšles po darbų!

Sutaupysite, kadangi neteks samdyti atskyrų specialistų griovimui/ardymui/demontavimui ir surinkimui, išvežimui, utilizavimui. Jūsų butas, namas ar sklypas po darbų atrodys tvarkingai, o visos atliekos saugiai utilizuotos!

Specializuojames šiuose srityse:

  • Medinių, betoninių ir mūrinių pastatų, sodo namelių, sienų, lubų, pertvarų, grindų demontavimas, ardymas, griovimas, angų platinimas ir kt.
  • Apleistų, apdegusių ir kitokių pastatų griovimas;
  • Gipso kartono sienų, pertvarų, lubų demontavimo darbai. Taip pat, šaliname nuo įvairių paviršių plyteles, tapetus, dailylentes, tinką, grindų dangą bei kitokią apdailą;
  • Aplinkos sutvarkymo darbai ir šiukšlių išvežimas po ardymo;
  • Saugus utilizavimas.

Rūsys, garažas, sandėlis, o galbūt sodyba yra taip užkrauta nereikalingais daiktais, mišriomis statybinėmis atliekomis, kad jau nėra kur žengti? Vis sau žadate kadanors sutvarkyti? O gal įsigyjote turtą su nereikalingais baldais ir daiktais? Nustokite nerimauti, viską sutvarkysime ir išvešime mes: pigiai, greitai ir kokybiškai!

Būtina atkreipti dėmesį, kad itin užkrautos patalpos didžiausią grėsmę kelią pačių gyventojų saugumui, pavyzdžiui, tai gali padidinti gaisro riziką ar apsunkinti gyventojų galimybes sėkmingai evakuotis jo atveju.

Neretai pasitaiko, kad norint pervežti daiktus, baldus ir kt. nepakanka paprasto automobilio. Tokiais atvejais Jums pagelbėsime mes. Galime pervežti ir atlikti krovimo, pristatymo, perkraustymo darbus.

Mūsų darbuotojai kruopštūs ir dėmėsingi, tad atsižvelgsime į Jūsų visus norus. Atvešime Jums krovinius iš statybinių (pvz.: „Ermitažo“, „Senukų“, „Moki Veži“) bei kt. parduotuvių, padėsime persikraustyti žemiausia kaina Vilniuje.

Kasdien išmetama šimtai įvairiausių baldų, kitų buities rakandų, kurie dažniausiai nukloja kiemus ir sukelia nepatogumų aplinkiniams, darko estetinį aplinkos vaizdą. Didelių gabaritų daiktų palikimas šalia konteinerių gali užtraukti ir baudų, tad nereikalingas stambiagabarites atliekas būtina patiems pristatyti į specialias stambiagabaričių atliekų surinkimo aikšteles arba užsisakyti stambiagabaričių atliekų išvežimo paslaugą.

Greitai ir nebrangiai išvešime Jums nereikalingus daiktus, senus baldus, buitinę techniką ir pan.

Metalo gaminiai ne tik gadina vaizdą, tačiau ir teršia aplinką.  Atvažiuosime ir nemokamai išvešime metalo laužą. Pasirūpinsime, kad Jūsų metalas būtų perdirbtas ir panaudotas kaip antrinė žaliava.

Gaukite pasiūlymą

užpildykite formą: